Optymeo

Sprawdź w czym pomoże Ci https://keywordtool.io/

Keyword Tool narzędzie do masowego wyciągania fraz z Google Autocomplete

Daniel W. | 21.02.2020 03:02

Keyword Tool to darmowe(też wersja płatna) narzędzie za pomocą, którego pobierzemy listę wszystkich słów z długiego ogona dla danej frazy z  Google Autocomplete. O Google Autocomplete, a po polsku o funkcji Autouzupełnianie Google piszemy więcej w podlinkowanym artykule.  

Keyword Tool IO
Keyword Tool IO | Zrzut ekranu ze strony https://keywordtool.io/

Co robi KeywordTool.io? 

Keywordtool.io bazuje na podpowiedziach Google Autocomplete, aby wyciągnąć frazy długiego ogona, a Google Autocomplete to funkcjonalność, która bazuje na danych użytkowników korzystających z Google stąd ten długi ogon jest interesując dla nas. Frazy te wyszukiwane są przez ludzi.

Google Autocomplete czerwone sukienkiZrzut eekranu z Google Autocomplete dla frazy głównej czerwone sukienki | Google Autocomplete czerwone sukienki

Keyword Tool wykonuje za nas rzmudą pracę polegającą na dopisywaniu do głównej frazy kolejnych liter alfabetu oraz przyimków, aby wyciągnąc pełne dane. Google Autocomplete zmienia się z każdym dopisanym wyrazem, literą czy nawet spacją. 

Jeżeli nie lubisz danych tabelarycznych, które proponuje KeywordTool.io może przemówią do Ciebie grafy, które znajdziesz w podobnym narzędziu(lecz ciekawszym wizuealnie), które nazywa się Answer the Public.

Do czego my w Optymeo używamy KeywordTool.io? 

Uzywamy API Keyword Tool-a do odnajdywania content gap w treściach na Waszych stronach www oraz budowania content planów z realnym potencjałem wyszukiwania. Jeżeli nie chcesz przepłacać za treści, które nie przynoszą ruchu z wyników wyszukiwania poproś nas o przygotowania planów dla Twojej redakcji lub Twoich copywriterów. 

Nie robimy tylko audytów SEO. Działamy kompleksowo

SEO

Działamy dla naszych klientów kompelsowo w SEO od audytu SEO, przez strategię linkowania, strategię contentową i optymalizacje pozycji konwertujących słów kluczowych.

Performance Marketing

Serspiciatis unde omnis iste natus laudantium, totam rem aperiam.

Web Development

Specjalizujemy się w tworzeniu skrojnych na miarę Landing Page, mailingów oraz stron prduktowych, które polepszają działania zwiazane z optymalizacją konwersji.
Mamy swojego grafika na pokładzie.

Kampanie PPC

Prowadzimy kampanie dla naszych klientów w Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn, Twitterze oraz programaticu.

Wsparcie techniczne

Możemy wspierać Twoje strony www oparte o technologię Laravel i WordPress.

Z kim będziesz pracował?

Właściciel kilku agencji marrketingowych specjalizująych się PR, SEO i Google Ads.

Zdobywał doświadczenie na najwyższym poziomie pracując jako expert SEO w takich portalach jak: serwisy grupy Gazeta.pl i Wirtualna Polska (wp.pl). Obecnie tworzy kampanie dla serwisów z wielu branż.

Image
Mateusz Szałowski
co-founder Optymeo

Skontakuj się z nami!

Odpowiadamy na wszystkie zapytania

Bardzo szybko dostajesz za darmo wstępną analize i wycenę

Od razu rozmawiasz z ekspertami

Napisz do nas

[email protected]

Zadzwoń

+48-577-467-630